Wczytuję dane...

wago

PARTNERSTWO, KTÓRE INSPIRUJE

Chcemy być dla Ciebie partnerem i źródłem inspiracji. Tak działamy i dlatego nasi klienci odnoszą sukcesy. Poznajmy się!

WAGO W POLSCE

Jesteśmy producentem i dostawcą nowatorskich komponentów dla przemysłu, techniki procesowej i automatyki budynkowej, a nasze działania poparte są ponad 50-letnim doświadczeniem.

Obecnie jesteśmy jedną z największych firm w branży oraz znaczącym pracodawcą na Dolnym Śląsku.

Jesteśmy blisko Ciebie:

  • ponad 1 200 pracowników
  • siedziba główna we Wrocławiu
  • zakład produkcyjny we Wróblowicach
  • 3 biura handlowe

WAGO ELWAG Wrocław

Od 1999 roku siedziba WAGO ELWAG mieści się we Wrocławiu przy ulicy Pięknej 58 a. Początkowo znajdował się tutaj budynek biurowy i 2 hale produkcyjne. Wraz z rozwojem firmy, a szczególnie produkcji, konieczna stała się rozbudowa zakładu. WAGO ELWAG zainwestowało około 24 mln zł w rozbudowę i modernizację siedziby spółki we Wrocławiu. W 2012 firma zyskała 5-kondygnacyjny obiekt, w którym oprócz 5 hal produkcyjnych oraz automatycznego magazynu wysokiego składowania znajduje się część biurowa i nowoczesna kantyna. W ramach tej inwestycji powstał nowoczesny, zautomatyzowany magazyn wysokiego składowania, a także zmodernizowano centrum szkoleniowe, w którym odbywają się cykliczne, bezpłatne szkolenia dla klientów.

W siedzibie przy Pięknej mieści się również pion sprzedaży WAGO zajmujący się doradztwem handlowym i technicznym. Ściśle współpracuje z naszymi przedstawicielami, działającymi na terenie całego kraju. Tutaj powstają koncepcje i projekty nowych rozwiązań, odpowiadających potrzebom polskiego rynku. Aby szybko i bezpośrednio dotrzeć do każdego klienta, otworzylismy również biura regionalne w Warszawie, Straszynie oraz Gliwicach. Organizowane są tam szkolenia oraz spotkania z klientami.

Na stronie:
582