Wczytuję dane...
Wysyłka i Płatności

Płatności:

1. Ceny na Stronie Internetowej Sklepu zamieszczone przy danym Towarze stanowią ceny brutto (chyba, że dana cena jest opisana jako netto) - zawierają podatek VAT, inne podatki, cła i inne dodatkowe opłaty a nie zawierają informacji odnośnie kosztów dostawy, o których Klient będzie poinformowany przy wyborze sposobu Dostawy i składaniu zamówienia.

2. Klient może wybrać następujące formy płatności za zamówione Towary:

    a) przelew bankowy na rachunek bankowy Sprzedawcy (w tym przypadku realizacja zamówienia rozpoczęta zostanie po przesłaniu Klientowi przez Sprzedawcę potwierdzenia przyjęcia zamówienia oraz po wpłynięciu środków na rachunek bankowy Sprzedawcy);

    b) gotówką za pobraniem, płatność Dostawcy przy dokonywaniu Dostawy (w tym przypadku realizacja zamówienia zostanie rozpoczęta po przesłaniu Klientowi przez Sprzedawcę potwierdzenia przyjęcia zamówienia);

    c) za pomocą serwisu internetowego Przelewy 24 (w tym przypadku realizacja zamówienia rozpoczęta zostanie po przesłaniu Klientowi przez Sprzedawcę potwierdzenia przyjęcia zamówienia oraz po wpłynięciu środków na rachunek Przelewy 24);

    d) za pomocą serwisu internetowego PayU (w tym przypadku realizacja zamówienia rozpoczęta zostanie po przesłaniu Klientowi przez Sprzedawcę potwierdzenia przyjęcia zamówienia oraz po wpłynięciu środków na rachunek PayU).

3. Klient jest każdorazowo informowany przez Sprzedawcę na Stronie Internetowej Sklepu o terminie w jakim jest zobowiązany dokonać płatności za zamówienie w wysokości wynikającej z zawartej Umowy sprzedaży.

4. W wypadku niewywiązania się przez Klienta z płatności w terminie 14 dni, Sprzedawca wyznacza Klientowi dodatkowy 7 dniowy termin na dokonanie płatności i informuje o nim Klienta na Trwałym nośniku. Informacja o dodatkowym terminie na dokonanie płatności zawiera również informację, że po bezskutecznym upływie tego terminu, Sprzedawca odstąpi od Umowy sprzedaży. W wypadku bezskutecznego upływu drugiego terminu na dokonanie płatności, Sprzedawca prześle Klientowi na Trwałym nośniku oświadczenie o odstąpieniu od umowy na podstawie art. 491 Kodeksu Cywilnego.

Wysyłka:

Realizacja zamówienia rozpoczyna się od momentu jego potwierdzenia.

Zamówienia potwierdzamy niezwłocznie, w 80% przypadków jest to krócej niż 3-4 godziny robocze od momentu złożenia zamówienia (pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 - 16.00)

Brak możliwości kontaktu z klientem w sprawie jego zamówienia o ile zaistnieje taka potrzeba może wydłużyć czas realizacji (np. próba konsultacji co do zamawianych produktów, gdy wydaje się nam, że zamawiane produkty nie będą np. ze sobą współpracować/ nie są kompatybilne).
Zamówienia składane w nocy oraz w dni wolne od pracy rezerwują towar w magazynie dopiero w momencie potwierdzenia zamówienia.

  • Podawany przewidywany czas wysyłki zamówienia na dany produkt nie stanowi elementu oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
  • Kurierzy są pracownikami firm kurierskich które współpracują z nami. Nie mamy bezpośredniego wpływu na jakość pracy poszczególnych kurierów, możemy jedynie składać skargi na opóźnienia z winy kurierów drogą przewidzianą w umowie pomiędzy nami, a firmą kurierską